HAKKIMIZDA

baslık

Bir varmış bir yokmuş, zamanın birinde sıcacık bir yuvada bir kız çocuk dünyaya gelmiş, sevimli mi sevimli, tatlı mı tatlı, bıcır mı bıcır bir kız çocuğu..

Yıllar geçmiş ilköğretim, lise, üniversite derken bilgisayar mühendisliği diplomasıyla mezun olmuş bu kız. Zaman ilerlemiş evlenip aşık olduğu, doğup büyüdüğü şehrinden, İstanbul’ undan, ailesinden, arkadaşlarından ayrılıp Ankara’ ya aşık olduğu adama gelin gelmiş. İş başvurularına başlamış ama içine sinmeyen bir şeyler varmış. Çok becerikli, mutfağa ve yemek yemeye de adeta bayılırmış. Durum böyle olunca ailesinden de fikri ve desteği alınca bu yolda ilerlemeye sizler için en mükemmel pastaları, kurabiyeleri ve cupcakeleri yapmaya karar vermiş, büyük bir zevkle ve azimle… 

 İşte o kız benim Selin nam-ı diğer Selindrella. Sizlere hayallerinizi fikirlerinizi muhteşem tatlarla beraber sevdiklerinize ve tabi ki kendinize sunma fırsatı veriyorum. Gelin beraberce sizlerin o renkli hayallerinizle ve benim “ Masalsı Dokunuşlarımla ” harika pastalar kurabiyeler ve cupcakeler ortaya çıkartalım.

 Tüm günleriniz en güzel masalların tadında geçsin, sevgiyle kalın…

 Selindrella 

 

Bizi takip edebileceğiniz web siteleri:

Selin D. Ankara Çankaya Butik Pasta ve Kurabiye – Armut